KALİTE POLİTİKAMIZ  ENG  | TR 

ozerkan1.jpg

HİZMETLERİMİZ

Frigorifik yüklerin Avrupa ve Ortadoğu’da kapıdan kapıya, güvenli, hızlı ve etkin olarak taşımasının yanı sıra; konvoy, polis eskortu, uydu takibi, uydudan ısı kontrolü ve takibi ve çift sürücülü taşımalar da ilave hizmetler olarak sunulmaktadır.

Gerekli durumlarda araçlarımız non-stop giderek hızlı teslimat yapabilmektedirler. Türkiye’den çıkışlı varış destinasyonlarımız; genel olarak Avrupa Birliği ülkeleridir. Bunların başında Almanya, Avusturya, İsviçre Belçika, Hollanda, Fransa, Macaristan ve Danimarka gelmektedir.

Avrupa Birliği Ülkelerinden Türkiye, Irak Orta Doğu ve Asya Ülkelerine (Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan)taşıma yapıyoruz.

Tamamı özmal olan araç filomuz Double Deck, Single Deck, Bı Thermo araç çeşitleriyle taşıdığımız başlıca ürünler arasında ilaç, donmuş veya taze olarak et, balık ve deniz ürünleri, süt ürünleri, elektronik, tekstil vb. yükler yer almaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER

Türkiye, Hollanda, Almanya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Polonya, Slovenya, Hırvatistan, Avusturya, Slovakya, Makedonya, Yunanistan, Ukrayna, Moldova, Macaristan, Sırbistan, Romanya, Bulgaristan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, İran, Irak.

İLETİŞİM BİLGİSİ

 

Adres: İsmet İnönü Bulvarı Klas Plaza B Blok Kat:6 No:11

AKDENİZ / MERSİN / TÜRKİYE

Telefon: + 90 324 239 27 21 -22 - 23 (Pbx)