KALİTE POLİTİKAMIZ  ENG  | TR 

Özerkan Lojistik

Özerkan Lojistik olarak, 2003 yılından beri Avrupa ve Ortadoğu’ya karayolu taşımacılığı yapmaktayız. Son 8 yıldır uzmanlaşmış alanımız hassas yük taşımacılığıdır. Araçlarımızın arasında kapalı kasa, frigo, single, bölmeli ve çift kat araçlar bulunmaktadır.

Haftada ortalama 10 yükleme ile çalıştığımız bölgeler Almanya, Hollanda, Belçika, Polonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, İran ve Irak bulunmaktadır. Hassas yüklemeler, medikal yüklemeler, donmuş ve taze gıda yüklemelerinde, eğitimli personeli, modern filosu ve araç takip entegre planlama sistemi gibi ileri teknolojik alt yapısı ile uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda istenilen minimum sürede size veya müşterilerinize ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bütün araçlarımızda GPS Takibi ve Isı kayıt ve Datalogger cihazı bulunmaktadır.

Firmamız ilk kurulduğu günden bugüne kadar kalitede taviz vermeden Avrupa standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir.
zerkan-banner-kurumsal.png

İLETİŞİM BİLGİSİ

 

Adres: İsmet İnönü Bulvarı Klas Plaza B Blok Kat:6 No:11

AKDENİZ / MERSİN / TÜRKİYE

Telefon: + 90 324 239 27 21 -22 - 23 (Pbx)