Hakkımızda

Neler Yapıyoruz?

Özerkan Lojistik

Özerkan Lojistik olarak, 2003 yılından beri Avrupa ve Ortadoğu’ya, uzmanlaşmış olduğumuz alanımız olan hassas yük taşımacılığında karayolu taşımacılığı yapmaktayız. Araçlarımızın arasında kapalı kasa, frigo, single, bölmeli ve çift kat araçlar bulunmaktadır.

Çalıştığımız bölgeler arasında Almanya, Hollanda, Belçika, İsveç, İsviçre, Fransa, İngiltere, Polonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Slovakya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Türkmenistan, İran ve Irak bulunmaktadır. Hassas yüklemeler, medikal yüklemeler, donmuş ve taze gıda yüklemelerinde, eğitimli personeli, modern filosu ve araç takip entegre planlama sistemi gibi ileri teknolojik alt yapısı ile uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda istenilen minimum sürede size veya müşterilerinize ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bütün araçlarımızda GPS Takibi ve Isı kayıt ve Datalogger cihazı bulunmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar kalitede taviz vermeden Avrupa standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımımız ve geliştirdiğimiz katma değerli hizmetlerimizle, daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Modern hizmet anlayışımız ile kaliteli, yenilikçi, güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Değerlerimiz

Etik Çalışma İlkeleri olan

Takım Çalışmasına önem veren

İnsana ve çevreye saygılı

Müşteri Memnuniyetine önem veren

Güvenilir

Yenilikçi

Şeffaf

Rekabetçi

Verimli

Sertifikalarımız

Sertifikalarımızı indirmek için tıklayınız!